Ako funguje môjoutfit

Prvá jedinečná slovenská sociálna sieť venujúca sa móde, trendom a zaujímavostiam z módneho svetaMôjoutfit.sk je novodobým internetovým portálom, ktorý v sebe spája jedinečnú sociálnu sieť, vyhľadávač produktov, magazín a množstvo dennej inšpirácie vo forme videí či fotografií. Táto unikátna sociálna sieť spája ľudí, ktorí sa zaujímajú o témy ako móda, trendy či zaujímavosti z módneho sveta.Buďte Profesionálom - ukážte ľuďom svoje produkty a služby!


Zaregistrujte sa na Môjoutfit.sk ako Profesionál a získajte jedinečnú možnosť prezentovať svoje služby či výrobky na sociálnej sieti, kde máte veľký potenciál ľudí zaujať. Uverejňujte originálne fotky, pútavé články či zaujímavé videá. Označte v nich svoje produkty a zdieľajte ich s ľudmi na celom Slovensku. Pýtajte sa na ich názory, odpovedajte na ich otázky a budujte svojej značke meno. 
Chcem pridať svoj obchod/portál! 


Buďte Návštevníkom - staňte sa členom komunity!


Milujete hľadanie inšpirácií na skrášlenie svojho outfitu či šatníka? V tom prípade sa na našej sociálnej sieti si úplne bezplatne vytvorte profil a naplno si užívajte všetky výhody, ktoré vám ponúka. Nechajte sa inšpirovať a rovnako inšpirujte aj vy pridávaním svojich vlastných fotoinšpirácií, videí, recenzií či názorov. Uverejňujte ich na svojej časovej osi a ukladajte si do svojho profilu články či produkty, ktoré vás zaujmú.Čo všetko je súčasťou Môjoutfit.sk?


Sociálna sieť

Môjoutfit.sk vám prináša jedinečnú sociálnu sieť, ktorá na Slovensku nemá obdoby. Spájajte sa a komunikujte s ľuďmi, ktorí majú podobný vkus ako vy. Na svojej časovej osi uvidíte vždy novinky zo sveta profesionálov, ale aj iných užívateľov, ktorých sledujete. Načerpajte tu množstvo inšpirácií pre svoj domov a záhradu a zároveň prostredníctvom fotografií či videí inšpirujte ostatných aj vy.Katalóg produktov

V našom katalógu nájdete tisícky produktov od rôznych značiek, predajcov, dizajnérov či handmade výrobcov pod jednou strechou. Vďaka nášmu portálu budete mať prístup k širokej a neustále aktualizovanej ponuke produktov, ktoré si môžete jednoducho a bez námahy filtrovať podľa množstva parametrov a kritérií. U nás jednoducho vždy nájdete presne to, čo hľadáte.

 

Katalóg profesionálov

V katalógu profesionálov nájdete tých najšikovnejších výrobcov a tie najobľúbenejšie e-shopy zo Slovenskej a Českej republiky. Našu databázu predajcov, interiérových dizajnérov, projekčných kancelárií, architektov, dodávateľov, remeselníkov a mnohých ďalších profesionálov neustále aktualizujeme, takže môžete mať istotu, že u nás nájdete všetko pod jednou strechou.

 

Veľký katalóg fotografií a fotoblogov

Milujete sa nechať unášať na vlne inšpirácie a len tak si prezerať krásne fotografie či videá z oblasti interiérového či extériérového dizajnu, ktoré podnietia vašu fantáziu? Ak áno, ste na správnej adrese. Využite možnosť vkladania inšpiratívnych fotografií, na ktorých môžu registrovaní profesionáli priamo označiť svoje produkty, a to s možnosťou prekliku priamo do ich e-shopu.Katalóg videoinšpirácií

Prezentácia produktov prostredníctvom krátkych videí sa stáva čoraz populárnejšou. Vychutnajte si preto databázu videí, ktoré sú plné návodov, nápadov a rád na skrášlenie vášho šatníka či outfitu. Tešiť sa môžete tiež na tipy a triky z oblasti módy alebo na videoprezentácie z módneho sveta. Podobne ako pri fotoinšpiráciách, aj tu majú registrovaní profesionáli možnosťou označiť svoje produkty.Magazín a články

V našom pravidelne aktualizovanom blogu nájdete množstvo zaujímavých tipov, rád, inšpirácií či vychytávok zo sveta módy, doplnkov, aktuálnych trendov, topánok či kozmetiky.  Majte tak vždy prehľad o aktuálnych trendoch zo sveta módy a nechajte sa nimi inšpirovať.