Zvieracie vzory sú hitom tejto sezóny. Viete, ako ich správne kombinovať?

Leopardí, tigrí či hadí?

Zvieracie vzory držia v hrsti celú módu.


Možno ste im už stihli podľahnúť aj vy a rady by ste si na seba niečo takto štýlové obliekli, no neviete, ako na to. Je pravdou, že zvieracie vzory sú veľmi výrazným motívom, ktorý sa kombinuje ťažko. Ak sa vám to však podarí, budete vyzerať ako hotová módna diva.

 

My vám poradíme, ako na to. Ako teda nosiť zvieracie vzory? Stačí, ak budete dodržiavať nasledovné pravidlá. 

 

#1 V jednoduchosti je krása

 

Ako sme už spomenuli, akýkoľvek zvierací vzor je už sám o sebe veľmi výrazný. Najväčšou chybou, ktorú môžete spraviť, by bolo, ak by ste ho kombinovali s nejakým ďalším vzorom - napríklad s pásikmi, s kvetmi a pod. Keď sa teda rozhodnete pre tričko, nohavice alebo kabát so zvieracím vzorom, uistite sa, že vaše ostatné kúsky oblečenia sú jednofarebné. 

 

#2 Ideálnou voľbou bude čierna

 

A akú farbu si zvoliť? Či už na sebe máte hadí, leopardí alebo tigrovaný vzor, najlepšie ukáže určite s oblečením čiernej farby. Takto bude mať možnosť krásne vyniknúť a navyše budete pôsobiť veľmi elegantne. Určite však nič nepokazíte, ani keď siahnete po hnedej či po béžovej.

 

#3 Dokonalosť dosiahnete kombináciou s lodičkami

 

Čo by doplnilo elegantný look lepšie, než lodičky? Vysoké opätky možno nie sú pohodlné každej žene, no vedzte, že prípadná chvíľka diskomfortu bude stáť zato. Určite sa vám však podarí nájsť aj čižmy s vysokým opätkom alebo lodičky, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. 

 

#4 Zahaľte sa do zlata

 

Ak váhate nad tým, akými doplnkami doladiť váš outfit, určite si zvoľte zlato. Práve to totiž pôsobí veľmi elegantne a práve preto je k oblečeniu so zvieracími vzormi tou pravou voľbou, ktorú určite neoľutujete. 

Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre