Spravia z vás módnu divu. Prezradíme vám, akých 7 doplnkov by túto zimu nemalo chýbať vo vašom šatníku

Určite s nimi nič nepokazíte, práve naopak.

Zažiarite s nimi ako hviezda.


CIAPKY ako modna diva

Dnes už vieme veľmi presne povedať, aké trendy ovládli prehliadkové móla pri predstavovaní kolekcií na nadchádzajúcu zimnú sezónu. Čo sa týka doplnkov, dominantných bolo týchto 7 vecí - určite preto neváhajte a nechajte sa nimi inšpirovať.

 

#1 Baretky a čiapky

 

Ak sa noseniu čiapok snažíte v zime vyhýbať, túto sezónu máte o dôvod viac zmeniť to. Čiapky a baretky budú totiž budú mimoriadne v kurze a doladiť nimi môžete ako ležérnejší, tak i elegantný outfit. Jednoznačným favoritom tejto sezóny sú tzv. “baker boy” čiapky v klasickej čiernej farbe. Minimálne jedna by vám v šatníku určite chýbať nemala. 

 

#2 Kožené rukavice

 

Príjemne vás zahrejú, ochránia vás pred vlhkosťou a navyše vyzerajú naozaj skvele. Koža je jedným z top materiálov tejto zimy a preto ju neváhajte využiť ani pri výbere rukavíc. Kožené rukavice vyniknú skvele aj pri bundách či kabátoch s 3/4 rukávmi - počas dní, kedy bude zima miernejšia, to určite vyskúšajte. 

 

#3 Výrazné náušnice

 

Minimalistické náušnice majú svoje čaro, no na túto sezónu ich nechajte odpočívať vo svojej šperkovnici. Trendom budú veľké náušnice, pri ktorých sa riaďte heslom: “Čím výraznejšie, tým lepšie.”

 

#4 Masívne náramky

 

Ako môžete vidieť, minimalizmus sa z módnych mól pomaly vytráca. Okrem výrazných náušníc sa totiž do módy vracajú aj výrazné, masívne náramky, ktorými v zime určite nič nepokazíte. Pokojne ich môžete aj kombinovať a na ruku si ich dať viacero. 

 

#5 “Ľadvinkové” kabelky

 

Spomínate si na trend rokov minulých - na ľadvinku? Určite ste si už všimli, že aktuálne zažíva svoj obrovský comeback a nosí sa “prehodená” cez plece. Ak je na vás však tento módny trend priveľa, môžete ho vyskúšať v jeho miernejšej forme. V kurze sú totiž aj elegantnejšie crossbody kabelky, ktoré však majú miesto remienka opasok a vy si ich tak môžete upevniť okolo pásu. 

 

#6 Široké opasky

 

A pri opaskoch ešte chvíľu ostaneme. Či si už obliekate elegantnejšie šaty alebo nejaký štýlový trenčkot, “opášte” sa výrazným, širokým opaskom. Ideálnou voľbou sú čierne opasky z kože, ktoré nielenže vyzerajú skvele, ale dokážu aj pekne zvýrazniť váš štíhly pás. 

 

#7 Lesk, zvieracie vzory a káro

 

Či už pri výbere kabelky, šperkov alebo iných doplnkov - týmito tromi vzormi či farbami určite nič nepokazíte. Mimoriadne trendy je totiž všetko vo farbách s odleskami zlatej, striebornej či medenej, zvieracie vzory i káro (a to vo všetkých možných farbách). 

3.50
2.50
9.90
9.90
3.50
3.90
0.90
Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre