Valentín sa nezadržateľne blíži. Čo si obliecť na romantickú večeru, aby ste vyzerali neodolateľne?

Ako vyzerať neodolateľne a trendy zároveň?

Máme pre vás zoár tipov na výber outfitu, s ktorými určite nespravíte krok vedľa.


valentin je za dverami

14. február, teda deň sv. Valentína, je jednými zbožňovaný, inými zas zatracovaný. Niektorí ľudia ho považujú za gýčový marketingový “výkrik” západných krajín, iní ho zas berú ako príležitosť osláviť svoju lásku. My vravíme - prečo si tento deň neužiť a nevychutnať si ho spolu s vašou polovičkou? Ak vás čaká nejaká príjemná, romantická večera, veríme, že tieto 4 tipy vám pri výbere outfitu pomôžu. 

Krajka je nesmierne sexy

Vaše telo zahaľuje, no pritom odhaľuje - máloktorý materiál je tak sexy, tak zmyselný, no zároveň tak elegantný, ako práve krajka. Ak si zvolíte top, ktorý bude mať hoci len všitú nejakú krajkovú aplikáciu, svoj výber určite neoľutujete a váš partner bude mať oči len a len pre vás.  

Červenou farbou nič nepokazíte

Nie náhodou sa hovorí, že červená farba je najzmyselnejšou a v ľuďoch prebúdza všetky skryté vášne a túžby. Červená farba pristane ktorejkoľvek žene a určite sa po nej nebojte siahnuť. Tu však treba dať pozor na to, aby ste to s ňou neprehnali - ak pri líčení použijete sýto červený rúž, dáte si obtiahnuté červené šaty a k tomu si obujete červený lodičky, dosiahli by ste presne opačný efekt a vyzerali by ste skôr vulgárne. 

Menej je niekedy viac a to platí aj pri voľbe červenej farby. Ak si zvolíte červený rúž a červené doplnky, pri výbere outfitu siahnite pokojne napríklad po čiernej farbe. Kombinácia červenej a čiernej predsa neomrzí nikdy. 

Nezabudnite na zvodnú bielizeň

Aj oslava Valentína v pohodlí vášho domova sa dá poriadne okoreniť. Pripravte svojmu partnerovi prekvapenie v podobe nejakej zvodnej bielizne, ktorú na vás nevidí len tak každý deň. Sexy spodná bielizeň je nadčasová a z módy nevyjde naozaj nikdy, preto si skúste v tento výnimočný deň zvoliť niečo naozaj “pikantné”.

Siahnite po topánkach na podpätku 

Samozrejme, niet nad pohodlie nízkych topánok, no musíte uznať, že v topánkach na podpätku vyzerá každá žena neodolateľne. Nielenže vám pridajú zopár centimetrov na výške a opticky vám predĺžia nohy, ale čo je možno najdôležitejšie - vaša chôdza sa v nich stane neuveriteľne zvodnou.

Výšku podpätku si však prispôsobte tomu, čo vám vyhovuje (a čo ešte znesiete). Skúste si zvoliť “zlatú strednú cestu” - prinízke opätky nevyzerajú príliš dobre, no naopak, príliš vysoké opätky zas môžu pôsobiť vulgárne. Dôležité je, aby ste sa cítili zvodne, no stále (aspoň v rámci možností) zároveň aj pohodlne.

 
Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre