Toto je 5 módnych trendov, ktoré budú vládnuť roku 2019

Nastal čas privítať rok 2019.

Ako bude vyzerať v móde?


Ak milujete módu, možno ste už premýšľali nad tým, v akom znamení sa bude niesť rok 2019. My vám to teraz prezradíme. Dominovať mu bude týchto 5 trendov, ktoré by určite nemali uniknúť vašej spokojnosti. 

 

#1 Všadeprítomný denim

 

Rifľové bundy, rifľové topy, rifľové košele, rifle samotné, rifľové sukne, rifľové komponenty na akomkoľvek druhu oblečenia… Denim bude jednoducho v kurze tak, ako nikdy predtým. Ovládne predovšetkým street style, no kombinovať ho môžete aj s elegantnejším oblečením. Tak napríklad, kombinácia úzkych džínsov s jednoduchým topom a lodičkami je priam nesmrteľná. 

 

#2 Sexy koža

 

Krok vedľa nespravíte v roku 2019 ani s koženým oblečením. Mimoriadne trendy budú predovšetkým kožené nohavice a kožené sukne, no rovnako v kurze budú aj rôzne kožené topy či kožené bundy. Fantázii a vašej odvahe sa medze nekladú. Rok 2019, teda predvečer nového desaťročia, bude tomuto odvážnemu trendu naozaj priať. 

 

#3 Odvážne topánky

 

Možno ste si všimli, že tejto zime dominujú členkové čižmy s výraznými komponentami, akými sú napríklad veľké pracky či “rockerské” špice, ktoré môžu zdobiť opätok topánok. V lete sa tento trend trochu obmení a z odvážnejších kúskov prejdeme k tým “neviditeľným”. Do módy sa totiž opäť vrátia topánky s priesvitnými pásikmi. 

 

#4 Kombinovanie vzorov

 

Rok 2019 bude priať aj kombinovaniu vzorov, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať úplne nekombinovateľne. Ak ste už niekedy počuli o elektickom štýle v interiéri, tu pôjde o niečo veľmi podobné. Tento trend je dôkazom toho, že aj chaos do seba môže zapadnúť a vytvoriť tak harmonický outfit, na ktorý sa bude pozerať naozaj dobre. 

 

#5 Farba roka

 

Ako ste už možno zaregistrovali, farbou roka sa stala “Living coral”, teda krásna, koralová farba, ktorá v zime zahreje a v lete rozžiari vaše dni. Vynikajúco navyše vyzerá aj v kombinácii s pre rok 2019 nemenej dôležitou farbou — so zlatou. 

9.90
4.50
3.50
9.90
9.90
7.50
4.50
9.90
12.50
Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre