Tipy na zvodný valentínsky outfit, ktorým okúzlite svojho partnera

Sviatok všetkých zamilovaných je tu.

Máte už pripravený nejaký špeciálny outfit?


Ak nad niečím špeciálnym ešte len premýšľate, nechajte sa inšpirovať našimi nasledovnými tipmi. V takýchto outfitoch budete vyzerať očarujúco a je isté, že svoju polovičku nimi zaujmete. Čo si teda na romantický valentínsky večer obliecť?

 

Ponorte sa do červenej

 

Určite vás neprekvapí, že za najzvodnejšiu a najzmyselnejšiu farbu považujeme práve červenú. Neváhajte po nej siahnuť a zvoľte si na tento výnimočný deň napríklad červené šaty alebo hoci len červený top, ktorý doplníte sukňou či nohavicami napríklad čiernej farby. Ak by to na vás bolo “príliš”, pokojne siahnite po outfite v inej farbe a len ho doplňte červenými doplnkami — napríklad lodičkami, kabelkou či šperkami.

 

Stavte na zmyselnosť

 

Áno, hlboký výstrih či minisukňa sú pre mnohých mužov stále veľkým lákadlom, no vedzte, že skutočného gentlemana ohúrite skôr jemnejšími prvkami, ktoré dajú dostatok priestoru aj jeho predstavivosti. Skvele budete vyzerať napríklad v šatách alebo v tope s odhaleným chrbtom či s odhalenými ramenami. Budete tak vyzerať ako dáma, ktorá jednoducho vie, ako sa obliecť slušne, no sexy zároveň. 

 

Opätky nikdy nesklamú

 

Nízke topánky síce môžu byť pohodlné, no máločo je na žene viac sexy, ako obuv s opätkami. Či už stavíte na lodičky alebo napríklad na vysoké čižmy nad kolená, môžete mať istotu, že budete vyzerať neodolateľne. Opätky vaše nohy opticky predĺžia, zoštíhlia a aj vaša chôdza bude prirodzene oveľa ladnejšia. 

 

Nezabudnite na zvodnú bielizeň

 

…nielen preto, aby sa páčila vášmu partnerovi, ale v prvom rade preto, aby ste sa cítili maximálne sebavedomo. Muži veľmi dobre registrujú ženy, z ktorých sála zdravé sebavedomie a ak sa bude cítiť neodolateľne, verte, že za takúto vás bude považovať aj váš partner. 

 

 

Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre