Škola volá! Inšpirujte sa našimi tipmi a oblečte svojho školáka naozaj štýlovo

September už klope na dvere…

A s ním prichádza i začiatok nového školského roka.


skola už vola

Žiaľ, prázdniny prešli ako voda a opäť tu máme september. Ak doma máte školáka, viete, čo to znamená. Nečaká vás len nákup potrebných školských pomôcok, ale rovnako tak aj inventúra šatníka a jeho doplnenie novými, jesennými kúskami. Inšpirujte sa preto našimi nasledovnými tipmi. 

Veselé vzory a farby

Na rozdiel od tej “dospeláckej”, detská móda je oveľa viac hravá, svieža a veselá. Svoje ratolesti preto ani na jeseň nemusíte obliekať do tmavých či zemitých farieb, snažte sa ich hravosť a dobrú náladu preniesť aj do ich šatníka. Doprajte ich outfitom veselé farby, ktoré im pripomenú letné dni aj počas sychravej jesene.

Praktické vrstvenie

Vrstvenie je mimoriadne praktické a nevyužíva sa len v móde pre dospelých, ale rovnako tak aj v móde pre deti. Navyše je mimoriadne praktické, nakoľko dieťa môže hrúbku svojho oblečenia prispôsobiť aktuálnej teplote.

Pohodlnosť na prvom mieste

Je prirodzené, že aj deti chcú vyzerať štýlovo, no dbajte predovšetkým na to, aby bolo ich oblečenie maximálne pohodlné. Do ich šatníka im preto doplňte kúsky, ktoré v sebe budú kombinovať štýl a maximálnu funkčnosť. 

Pozor na materiál

Špeciálne pri detskom oblečení je veľmi dôležité klásť čo najvyšší dôraz na kúpu oblečenia z prírodných materiálov. Stavte predovšetkým na biobavlnu, tento materiál je ľudskej pokožke zo všetkých najpríjemnejší. Dieťa by sa malo v škole cítiť pohodlne a malo by sa sústrediť na učenie, nie na to, že ho “hryzie” tričko alebo sveter. 

Štýlovo aj na telocviku

Zabudnúť však nesmieme ani na výber oblečenia na hodiny telocviku. Aj tu by sme však mali hľadieť v prvom rade na pohodlnosť, až potom na “štýl”. Ani tu však určite nič nepokazíte veselými farbami a oblečenie môžete spestriť aj výberom kúskov s rôznymi nápismi či číslami, aké nosia na dresoch profesionálni športovci. 

Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre