Jean-Paul Goude organizuje v New Yorku veľkolepú módnu prehliadku na oslavu uvedenia kolekcie KENZO x H&M


 

Včera večer sa v newyorskom klube Pier 36 predstavila kolekcia KENZO x H&M - na móle, vo fantastickej prehliadke pod režisérskou taktovkou módnej legendy Jeana-Paula Goudea. Pozvaní hostia mali možnosť zažiť jedinečne živú a hravú energiu kolekcie KENZO x H&M, ktorú navrhli kreatívni riaditelia značky KENZO Carol Lim a Humberto Leon.

 

 

V rytme upraveného remixu skladby „Express Yourself“ od Sama Spiegela spolu tanečníci a rôzni hudobníci oslavovali krásu a silu individuálneho vyjadrenia. Prostredníctvom jedinečnej choreografie, ktorú vytvoril spolupracovník firmy KENZO Ryan Heffington predviedli účastníci prehliadky kolekciu KENZO x H&M publiku v obrovskom plameni hravosti, odvážnych vzorov a živých farieb. Po skončení prehliadky oslava pokračovala vystúpením rapera a prekvapivého hosťa Ice Cube.

 

 

„Dnešný večer bol oslavou všetkého, čo na kolekcii KENZO x H&M milujeme – bola to veselá, energická a nečakaná slávnostná zmes rôznych svetov, ktoré sa spojili do jedného. Bola to prehliadka, na ktorú nikdy nezabudneme,“ hovoria Carol Lim a Humberto Leon, kreatívni riaditelia značky KENZO.

 

 

„Predstavenie kolekcie KENZO x H&M bolo skutočne impozantné. Bolo úžasné vidieť, ako táto kolekcia ožila so všetkými svojimi neuveriteľnými vzormi, farbami a energiou. Bolo pre nás veľkou cťou, že prehliadku režíroval Jean-Paul Goude, ktorý dokonale zachytil jej atmosféru,“ hovorí Ann-Sofie Johansson, kreatívna poradkyňa v H&M.

 

Kolekcia KENZO x H&M bude od 3. novembra k dispozícii vo vyše 250 predajniach H&M na celom svete, ako aj v príslušných krajinách na internete.

 

 

 

Zdroj, foto: H&M, youtube.com

H&M
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre