Veľa lesku, rozmazané pery či linky. Toto sú trendy v líčení, ktoré ovládli jeseň 2018

Je líčenie vašou záľubou?

Takmer každá žena chce vyzerať krásne.


Líčenie k ženám už tak nejak neodmysliteľne patrí. Či už máte rady jemnejší make-up na bežné nosenie, alebo sa rady nalíčite výraznejšie, určite sa vám zíde vedieť, aké trendy dominujú tejto oblasti v aktuálne prebiehajúcej sezóne. 

 

Na čo by ste teda pri líčení určite nemali zabudnúť?

 

#1 Rozmazané pery

 

Vytvarovať si pery pomocou kontúrky môže byť niekedy naozaj veľmi náročné, no ešte náročnejšie je udržať si dokonalé pery po celý deň. Ak vás ich detailné líčenie už unavovalo, tento trend vás istotne poteší - v kurze sú totižto rozmazané línie. Rúž si jednoducho na pery naneste ako zvyčajne a následne si ho prstom alebo hubkou rozotrite aj za ich líniu. Pery potom jemne poprášte transparentným púdrom. 

 

#2 Lesklé tváre

 

Používate pri líčení highlighter? Ak nie, je najvyšší čas napraviť to. Rozjasnené tváre sú teraz in ako nikdy predtým. Použite highlighter na lícne kosti, na špičku nosa a nad hornú peru. Uvidíte, že váš výsledný look bude neodolateľný. 

 

#3 Spodná linka

 

Páčia sa vám líčenie, pri ktorom hrá hlavnú úlohu výrazná spodná linka? Ak áno, tento trend vás istotne poteší. Hrubá spodná linka (či už v čiernej alebo inej farbe) sa môýe stať ústredným prvkom celého vášho líčenia, nakoľko je jedným z hlavných trendov tejto sezóny. 

 

#4 Zlatá farba

 

In je nielen v oblasti módy, ale aj v oblasti líčenia. Zlaté očné linky, zlaté očné tiene či rúže a lesky na pery so zlatým nádychom - toto všetko z vás v tejto sezóne spraví hotovú divu. 

 

#5 Výrazné mihalnice

 

K zvýrazneným očiam s linkou samozrejme patrí aj výraznejšie líčenie mihalníc. Použite preto špirálu, ktorá vaše mihalnice predĺži i zahustí. Na ich vytočenie zas môžete ešte pred nanesením špirály použiť špeciálne klieštiky. 

 

Mojoutfit
Nový príspevok

Nenašli sa žiadne príspevky

Komentáre