Tomáš Herold zo Stylovynakup: U nás bolo vždy nepísaným pravidlom dobre sa obliecť

Nosím to, čo predávam


STYLOVYNAKUP je e-shop so štýlovým oblečením prevažne talianskych značiek za bezkonkurenčné ceny. Niečo o tomto, ešte pomerne mladom, internetovom obchode nám prezradil sám majiteľ a zakladateľ - Tomáš Herold. 

 

 

Ako dlho prevádzkujete e-shop? Prečo práve táto oblasť podnikania a čo Vás k tomu motivovalo?

V septembri budeme oslavovať dva roky ostrej prevádzky. Celkovú prácu odhadujem na tri roky. Nápad k prevádzke e-shopu som mal už niekoľko rokov, pretože som bol vždy podnikavý typ človeka so záujmom o technológie. V oblasti módy sa pohybujem celý život. Moja starká bola krajčírka a už ako malý som si prezeral všetky návrhy a podobné veci. Pravdepodobne to ostalo vo mne zakorenené, pretože u nás bolo vždy nepísaným pravidlom dobre sa obliecť.

 

Kto tvorí tím e-shopu Stylovynakup?

Prevažnú časť práce zvládam robiť sám, avšak nezaobišiel by som sa bez programátora, marketingového experta, správcu skladov v zahrančí a taktiež bez pomoci svojej priateľky, keď ja sám nestíham.

 

Čo ponúkate svojim zákazníkom? O akú značku majú Vaši zákazníci najväčší záujem?

Zákazníkom ponúkame kvalitné značkové oblečenie, ktoré v ČR a SR len tak nezoženú. Ceny držíme veľmi príjemné a to so zľavami 30-80 % oproti doporučeným maloobchodným cenám. Zo známych značiek sa najviac predáva Gant, Guess, Geographical Norway, Fornarina a Phard, a z tých u nás dosť neznámych Sexy Woman, Cristina Gavioli, 525 a Absolut Joy.

 

Na čo sa môžu Vaši zákazníci tešiť v blízkej budúcnosti?

Prakticky od začiatku roku chystáme vernostný systém, v ktorom zákazníci budú odmeňovaní nielen za nákupy, ale aj za doporučenie známym a ich nákupy. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na množstvo skvelých zliav a akcií.
V tomto roku sa tiež chystáme k expandovaniu predaja do Talianska. Chystáme aj kamenné predajne, ktoré by sa mohli otvoriť snáď v budúcom roku.

 

Na čo ste hrdý? Čím sa Váš e-shop odlišuje od konkurencie?

Hrdý som na to, že sme v tomto roku vyladili svoj vlastný design a brand, ktorý sa snažíme neustále zlepšovať tak, aby boli stránky prehľadné. Ponúkame cez 200 značiek za naozaj skvelé ceny a medzi týmito značkami sa ich nájde dosť, kde máme exkluzivitu. Väčšinou sú to malé kvalitné talianske značky, ktoré nám poskytujú tovar.

 

Povedali by ste, že máte nos na módu? Ktoré značky oblečenia preferujete?

Samozrejme sa ako majiteľ módneho e-shopu musím o módu zaujímať a v rámci medzí s ňou aj držať krok. Na každodenné nosenie preferujem Gant, Guess a Armani. V súčasnej dobe sa mi tiež páči Philipp Plein a Bikkembergs. Nosím však prevažne to, čo aj predávam.

[nakup stylovy]

 

[nakup stylovy ]
Mojoutfit

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Komentáre